Zabieg liftingu nici pod oczy

Zabieg liftingu nici pod oczy

Jeśli interesuje Cię niechirurgiczny lifting oczu, możesz rozważyć lifting za pomocą nici. Zabieg ten polega na zastosowaniu nici PDO, które rozpuszczają się w organizmie. Po kilku miesiącach zabieg nie będzie już widoczny, ale pacjenci są zachęcani do powrotu na zabieg co kilka miesięcy lub nawet raz w roku. Podnoszenie nici może być również dostosowane do Twoich potrzeb. Jeśli rozważasz ten zabieg, najlepiej odwiedzić lekarza, który ma duże doświadczenie w procedurach podnoszenia nici.

Dr Tabasum Mir oferuje niechirurgiczne procedury podnoszenia oczu i brwi

W przeciwieństwie do tradycyjnych chirurgicznych operacji powiek, dr Tabasum Mir oferuje niechirurgiczne procedury podnoszenia brwi i powiek. Wykorzystuje ona najnowszą technologię podnoszenia brwi oraz narzędzia klasy medycznej, aby zapewnić swoim pacjentom szersze oczy i podniesione brwi. Podczas sześćdziesięciominutowej procedury w biurze, może ona dać pacjentom nowy wygląd bez operacji. Jest ekspertem w zakresie procedur niechirurgicznych i uznanym w kraju prelegentem w dziedzinie medycyny estetycznej.

Dr Tabasum Mir jest bardzo poszukiwanym chirurgiem kosmetycznym w Nowym Jorku. Dzięki swoim zaawansowanym technikom kosmetycznym pomogła tysiącom pacjentów osiągnąć wymarzony wygląd. Jest również pionierką niechirurgicznych zabiegów kosmetycznych, w tym liftingu nićmi.

Oprócz tradycyjnej chirurgii kosmetycznej oferuje niechirurgiczne zabiegi na powieki, szyję i szczękę. Jej zaawansowane techniki liftingu nićmi PDO wykorzystują innowacyjne techniki, aby stworzyć naturalnie wyglądający wygląd bez bólu i przestojów związanych z tradycyjnymi chirurgicznymi liftingami twarzy.

Dr Leah Totton jest międzynarodowym trenerem liftingu nićmi Silhouette Soft

Lifting nićmi Silhouette Soft to zaawansowany niechirurgiczny zabieg estetyczny, który wykorzystuje dwukierunkowe wchłanialne nici do podniesienia skóry twarzy. Następnie nici rozpuszczają się w skórze. Zabieg uznawany jest za bezpieczny i skuteczny, a jego efekty utrzymują się do 18 miesięcy. Zabieg wykonywany jest w Dr Leah Clinic w Londynie.

Totton wygrała Apprentice w 2013 roku i przeszła do otwarcia dwóch klinik skóry kosmetycznej z Lordem Alanem Sugarem. Obecnie jest jednym z wiodących dostawców usług estetyki twarzy w Wielkiej Brytanii. Wielokrotnie nagradzany lekarz jest światowej sławy ekspertem w zakresie technik podnoszenia skóry, w tym liftingu nici Silhouette Soft. Jest również wiodącym głosem w sprawie bezpieczeństwa i niechirurgicznych zabiegów kosmetycznych.

Doświadczenie dr Leah Totton w zakresie nici PDO

Podnoszenie nici to niechirurgiczny zabieg, który wykorzystuje wchłanialne nici do podnoszenia skóry. Efekt liftingu zależy od luźności i grubości skóry. Zabieg może być wykonywany na twarzy i innych obszarach, takich jak szyja i linie marionetki. Nie jest to jednak cudowne lekarstwo. Jeśli zwiotczenie jest poważne, nie przyniesie zauważalnego efektu liftingu.

Dr Leah Totton zdobyła liczne wyróżnienia dla swojej kliniki i została zaproszona do udziału w Medycznej Radzie Doradczej Silhouette Soft. Jest ona światowej sławy specjalistką w dziedzinie medycyny estetycznej i jest szkoleniowcem tego zabiegu dla chirurgów kosmetycznych. Zabieg obejmuje dwie fazy: natychmiastowy efekt liftingujący i stopniowy efekt regeneracyjny. Nici są wszczepiane w warstwę podskórną, a następnie pociągane w dwóch kierunkach.

Wymagania pozabiegowe dla liftingu nićmi PDO

Zabieg liftingu oczu nićmi PDO to niechirurgiczny zabieg kosmetyczny, który przywraca młodzieńczy wygląd powiek. Zabieg wymaga bardzo krótkiego czasu rekonwalescencji i nie powoduje bólu. Wymaga jednak kilkutygodniowej pielęgnacji pozabiegowej. Po zabiegu należy chronić oczy przed słońcem i nosić filtry przeciwsłoneczne z wysokim SPF.

Przez pierwszy tydzień po zabiegu pacjenci powinni unikać drapania leczonego obszaru i przygryzania warg. Powinni również powstrzymać się od palenia papierosów i picia ze słomek. Należy również unikać spania na boku. Ponadto powinni unikać forsownych ćwiczeń i wizyt w saunie. Zaleca się, aby pacjenci spali z poduszką pod głową, aby zapobiec zasypianiu lub budzeniu się z bolącymi oczami.

Podnoszenie nici MINT PDO jest zabiegiem bardzo bezpiecznym. Jest bezpieczniejszy od wypełniaczy, które mogą spowodować martwicę skóry, jeśli dostaną się do naczyń. Po zabiegu pacjenci mogą jednak odczuwać delikatne zasinienia i obrzęki. Te efekty uboczne znikną w ciągu kilku tygodni. Istnieje bardzo niskie ryzyko zerwania nici, zwłaszcza w przypadku starszych nici trwałych. Ponadto Serenity MedSpa wykorzystuje doświadczonych specjalistów do wykonania tej procedury, więc powikłań jest mniej.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *